Blogi

Kõik uuemad blogipostitused saavad nüüdsest lugemiseks olema meie eraldi BLOGIS. Meie kirjutame kirega, teie lugege rõõmuga!

14.03.2014
Naistepäeval sai oma Facebooki kampaaniamängus osalenute vahel välja loositud väga kvaliteetsed mikrokiudlapid. Suurele kevakoristuse hooajale eelnevalt täna neist pisut juttu teemegi. Tere tulemast ägedate, erivärviliste ja universaalsete mikrokiudlappide maailma!

Mis on mikrokiudlapp ja mis teeb selle nii eriliseks?

Mikrokuidlapp koosneb paljudest peentest ja karedatest mikroskoopilistest, polüestrit ja polüamiidi sisaldavatest, kiududest. Mikrokiud on ligi 60 korda peenem kui inimese juuksekarv ning just need imepeenikesed ja karedad mikrokiud teevad lapi nii eriliseks, lõigates mustuse pinnalt lahti. Lahti tulnud mustus koguneb omakorda kiududevahelisse tühja alasse.

Seepärast tasub tähele panna ja alati meeles pidada, et mikrokiudrätikuid EI KASUTATA suure veega! Seda tehes täituvad lapis olevad tühjad alad/poorid veemolekulidega ja mustus, mis peaks lapi sisse imenduma, sinna ei kogunegi!

NB! Mikrokiudlappide kasutamisel jälgi neid nõuandeid:

1. Puhastamise ajal niisutatakse puhastatavat pinda – lapp on alati kuiv

2. Märjaks saanud lapp läheb pesusse

3. Mikrokiud toimib ka siis, kui pinda puhastades kasutada vaid vett /ilma puhastusvahendite või -aineteta/

4. Mikrokiudlappe ei tohi kasutada kloori sisaldavate puhastusainetega

5. Mikrokiudrätikuid sobib kasutada koos aurupuhastiga

6. Mikrokiudrätikuga pikemaajaliselt töötamine mõjub su kätele nahka kuivatavalt

7. Mikrokiud ei sobi õlitatud pindadele

Mikrokiudlapid eemaldavad lahtist, kinnitunud ja sööbinud mustust. Ettevaatust värvitud pindade puhastamisel, võite värvi maha hõõruda!

Mikrokiudrätid on väga töökindlad ja ei muutu kasutades. Tootja garanteerib  500 pesukorda, aga õige kasutuse korral toimivad need palju kauem.

KOKKUVÕTTEKS : Mikrokiudlapiga on lugu nii, et kui sina hoolitsed tema eest hästi, siis tema teenib sind truult vähemalt aastaid!

 

28.02.2014
Laverna Puhastustööde OÜ sukeldus sotsiaalmeediasse jaanuarikuu viimasel päeval – säutsume Twitter´is  ja jagame uudiseid, nippe ning nõuandeid Facebooki kaudu. Ikka selleks, et meid leitaks. Kiire ja operatiivne infovahetus annab ka võimaluse oma klientidele võimalikult lähedal olla.
Täna on veebruarikuu viimane päev, väikeseid vahekokkuvõtteid juba teha nagu saaks. Mis sellest, et varasematel tulijatel on edumaa ja hilisematel võib pisut kitsas olla, on meil päris kenasti läinud. Tasa ja targu – nii me toimetamegi!

 

10.01.2014
Porivaibad on ühed väga tänuväärsed abimehed!  Tänavusel, liigagi pikaks veninud sügis-talvisel perioodil, kus õu ning tänavad on pidevalt märjad ning jalanõudega  ruumi toodav pori hulk on märkimisväärne, on porivaipade kasutegur hästi näha! Eriti muidugi neil, kes oma tuulekodades, fuajeedes ja sissepääsu ees porivaipu kasutavad.  Õiges suuruses vaip, mida ilmastikuoludele vastava intervalliga vahetatakse,  teeb koristaja elu kordi kergemaks ja ta on teile selle eest tänulik! Ning sissekantav pori, mis peeneks tolmuks kuivab,  jääb üles keerutamata ja maja peale laiali kandmata …

 

11.09.2013
No nii ja ongi siis käes – see sügisene suurpuhastushooaeg. Kaks korda aastas läheb kõvemaks mölluks ja siis peame eriliselt kontsentreeruma, et tihe töögraafik umbe ei jookseks ning kõik kliendid kenasti teenindatud saaks. Kui kevadel toovad esimesed päikesekiired halastamatult esile mustad ja räämas aknad, siis peale kaunist suve ja muretut puhkusehooaega  tekib sama efekt… Puhanud silm püüab kinni kõik häiriva ja ebameeldiva.
Hilissuvi või varasügis on just see aeg,  millal on mõistlik üks suurem aknapesu veelkord ette võtta. Ja nii me teemegi – seega, tõstukitele, kõik see mees!

Nii tore on ju läbi puhta klaasi jälgida vihmasadu, kuldsete lehtede lennutamist sügistuulte poolt, mõnusat lumehelveste keerlemist akna taga ja taas oodata uut kevadet!

 

05.09.2013
Lugesin müügiproffide koolitaja Ekke Lainsalu sulest FB-s järgnevat postitust.
Tsiteerin: Kui klient ikka väga nuiab su käest hinda alla, siis on tõenäoline see, et ta ei näe väärtust.
Loomulikult eksisteerib ka võimalus, et ta on lihtsalt …  ja tahab oma närvipingete maandamiseks sinuga kaubelda…

Tuttav tunne tuli. Sest tuleb ju meiegi töös seda ette ja peab kurvastusega nentima, et mitte just harva.

Sirge ja otsekohese ütlemisega tuntud Ekke andis loomulikult lohutus- ja õpetussõnad müügiinimestele kaasa, mida teha esimesel ja mida teisel juhul:
1. Müü uuesti kasu ja väärtust.
2. Ära mine kaasa hinnatingimisega, vaid parem vaheta käiku ja näita uuesti oma kliendile kasu ja neid eeliseid, mida ta sinuga äri tehes saab.

© 2024 Laverna Puhastustõõde OÜ