Pehme mööbli süvapesu Haapsalus ja Pärnus

LAVERNA Puhastustööde OÜ pakub kvaliteetset pehme mööbli hooldamise ja puhastamise teenust. Professionaalne diivanite, tugitoolide ja muu pehme mööbli süvapesu värskendab mööbli kattematerjali väljanägemist ja üldmuljet ning  tagab selle pikema kasutusea.

Kõige parema tulemuse saab, kui kasutada professionaalset puhastusteenust  ja lasta diivanid-tugitoolid keemiliselt puhastada. Laverna Puhastustööde spetsialistid teostavad pehme mööbli puhastust kliendi juures kohapeal (kontorites, kodudes,  jne). Keemilise puhastuse käigus puhastatakse kogu mööbli pealispind tervikuna, mitte ainult üksikuid plekke ja laigukesi.
Professionaalse puhastuse käigus pihustatakse sõltuvalt mustusest mööblile või toolile vastav tekstiilipuhastusaine, mis tungib sügavale kangasse. Lõpuks imetakse mööblikangast spetsiaalse vee- ja tolmuimejaga välja nii puhastusaine kui ka mustus. Seega on professionaalsete puhastusvahenditega tehtav pehme mööbli puhastus sobiv ka neile, kes on allergilised või ei talu kokkupuudet kodukeemiaga.

Kuid ka keemilise puhastuse järgselt ei pruugi teie mööbel lõpptulemusena olla plekitu. Jäljetult ei pruugi kaduda väga vanad riidekiududesse imbuda lastud plekid, kuna neist on väga raske lahti saada.

KUIDAS ME HINDA ARVUTAME?
Pehme mööbli puhastuse lõplik hind sõltub aga konkreetsest materjalist, mööblieseme mustuse astmest ning liigist ja töö mahust.

HEA TEADA!
Peale süvapesu on igapäevaselt taas kasutusele võetaval pehmel mööblil soovitatav kuivada lasta
vähemalt 24 h!

NÕUANNE!
Igapäevaselt kasutatavate diivanite-tugitoolide ja muu pehme mööbli puhastamiseks ja mustuse eemaldamiseks on soovitatav kasutada tolmuimejat ning teha seda vähemalt kord nädalas. Regulaarne tolmu eemaldamine tuleb igati kasuks ka plekkide tõrjel, vastasel korral võib juhtuda nii, et puhastusvahendi kasutamise tagajärjel plekk küll kaob, ent katteriide kuivamisel jääb plekki meenutama inetu rant. Tekib niinimetatud „puhtuse laik“.

Kuigi iga perenaise unistus on plekkideta elu, juhtub neid aeg-ajalt siiski tekkima. Plekkide eemaldamisel on kõige olulisem kiirus – mida kiiremini suudad pleki eemaldada, seda parem on tulemus. Aja möödudes imbub aine mööblikanga kiududesse ning hiljem on sellest juba tunduvalt raskem lahti saada.

KÜSI MEIE KÄEST PAKKUMIST
VÕI HELISTA HAAPSALU 52 50 450 / PÄRNU 53 436 994

© 2024 Laverna Puhastustõõde OÜ