Vaipade ja vaipkatete puhastus

Laverna Puhastustööde OÜ pakub vaipade ja vaipkatete puhastuseks süvapesu, masinpesu ja aurutöötlust.

Vaibad ning vaipkatted põrandatel on ühed suuremad mustuse kogujad siseruumides. Vaipa ei ole mõistlik lasta üleliia määrduda, sest mustus kulutab vaiba kiudusid ning paakunud mustuse eemaldamine on alati raskem. Musta ja määrdunud vaiba ebameeldiv lõhn, plekid ja käigurajad ei rõõmusta kedagi.

Lisaks igapäevasele tolmuimejaga puhastamisele vajavad vaibad ja vaipkatted vähemalt paaril korral aastas märgpuhastust. Vaipkatte pesemine eemaldab sügavale vaibakiududesse ladestunud mustuse, mida kuivtolmuimeja teha ei suuda. Olenevalt vaiba määrdumise astmest ja plekkidest tuleb valida õige meetod ja kemikaalid puhastamiseks. Kõik meie kasutatavad kemikaalid ja meetodid on ohutud nii vaipadele kui inimestele ja loomadele.

Laverna Puhastustööde OÜ puhastab üle põrandapindade olevaid suuri vaipkatteid objektil kohapeal.

HEA TEADA!

Tööde teostamiseks soovitame teil valida aeg, kus vaipkattel ei kõnnita enne, kui vaip on kuivanud. Vaiba kuivamiseks kuluv aeg sõltub vaiba materjalist ning ruumi temperatuurist ja õhuniiskusest. Vaiba pesule peab järgnema vähemalt 24 tunnine kuivamise periood, mil vaibal ei käida. Tavaliselt võtab lõplik vaipkatete kuivamine aega kuni nädal.

MIDA MEIE TEIE KÄEST KÜSIME JA MILLEST SÕLTUB TEENUSE HIND?

1. Vaiba asukoht (kilomeetrid tellijani).
2. Vaipade arv (tk) ja/või suurus (m2).
3. Millisest materjalist vaibaga on tegu.

KUIDAS ME HINDA ARVUTAME?

1. Vaipkatete pesu/puhastuse hinda arvestatakse ruutmeetrite järgi, kuid hinda määrab ka vaiba mustuse aste.
2. Väiksemamõõduliste vaipade puhastamise/pesemise hind sõltub vaiba materjalist. Vaip pestakse kas ruutmeetrite või kaalu järgi.
3. Väga liigendatud ja väikestes ruumides, kus puhastusmasinatega manööverdamine on raskendatud, lisandub hinnakoefitsent vastavalt vaipkatte pesuks kulunud ajale.

Me puhastame Teie vaibad, aga meie võimuses ei ole neid muuta uueks!

KÜSI MEIE KÄEST PAKKUMIST
VÕI HELISTA HAAPSALU 52 50 450 / PÄRNU 53 436 994

 

© 2023 Laverna Puhastustõõde OÜ